Sitemap Contact Kalender Nieuw Home
POD Wetenschapsbeleid > De organisatie

Historiek Ministers

Vandaag (sinds 24/02/2017):
Zuhal Demir, Staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking, en Wetenschapsbeleid

Vorige Ministers

24.02.2017 Z. DEMIR Staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking, en Wetenschapsbeleid
11.10.2014 E. SLEURS Staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking, Bestrijding van de fiscale fraude, en Wetenschapsbeleid
15.09.2014 L. ONKELINX Vice-Eerste Minister en Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, belast met Wetenschapsbeleid
17.01.2013 PH. COURARD Staatssecretaris voor Sociale Zaken, Gezinnen en Personen met een handicap, belast met beroepsrisico’s en met het Wetenschapsbeleid
06.12.2011 P. MAGNETTE Minister van Overheidsbedrijven, Wetenschapsbeleid en Ontwikkelingssamenwerking, belast met Grote Steden
21.12.2007 S. LARUELLE Minister van Economie, Middenstand, Landbouw en Wetenschapsbeleid
18.07.2004 M. VERWILGHEN Minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
12.07.2003 F. MOERMAN Minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
05.05.2003 Y. YLIEFF Minister, toegevoegd aan de Minister van Wetenschappelijk Onderzoek
11.04.2000 Y. YLIEFF Regeringscommissaris, toegevoegd aan de Minister van Wetenschappelijk Onderzoek
11.04.2000 Ch. PICQUE Minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek, belast met het Grootstedenbeleid
13.07.1999 R. DEMOTTE Minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek
23.06.1995 Y. YLIEFF Minister van Wetenschapbeleid
23.12.1994 M. DAERDEN Minister van Wetenschapbeleid
07.03.1992 J.-M. DEHOUSSE Minister van Wetenschapsbeleid
21.01.1992 W. MARTENS Eerste Minister, belast met Begroting en Wetenschapsbeleid

29.09.1991 E. DERYCKE Minister van Ontwikkelingssamenwerking en Minister-adjunct voor Wetenschapsbeleid
29.09.1991 W. DEMEESTER-DEMEYER Minister van Begroting en Wetenschapsbeleid
18.01.1990 E. DERYCKE Staatssetaris voor Wetenschapsbeleid, toegevoegd aan de Minister van Wetenschapsbeleid
16.01.1989 P. CHEVALIER Staatssetaris voor Wetenschapsbeleid, toegevoegd aan de Minister van Wetenschapsbeleid
09.05.1988 M. COLLA Staatssetaris voor Wetenschapsbeleid, toegevoegd aan de Minister van Wetenschapsbeleid
09.05.1988 H. SCHILTZ Vice-Eerste Minister en Minister van Begroting en Wetenschapsbeleid
28.11.1985 L. BRIL Staatssecretaris voor Openbaar Ambt en Staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid
28.11.1985 G. VERHOFSTADT Vice-Eerste Minister en Minister van Begroting, het Wetenschapsbeleid en het Plan
17.12.1981 Ph. MAYSTADT Minister van Begroting, Wetenschapsbeleid en het Plan

22.10.1980 Ph. MAYSTADT Minister van het Openbaar Ambt en Wetenschapsbeleid, belast met de Coördinatie van het Leefmilieu
18.05.1980 J. DEMARETS Minister van het Plan en van Wetenschapsbeleid
23.01.1980 G. GRAMME Minister van Binnenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen. Minister van Wetenschapsbeleid
03.04.1979 L. OUTERS Minister van Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid
03.06.1977 A. VANDEKERKHOVE Minister van Wetenschapsbeleid
08.12.1976 G. GEENS Minister van Begroting en van Wetenschapsbeleid
25.04.1974 G. GEENS Staatssecretaris voor Begroting en van Wetenschapsbeleid
23.10.1973 Ch. HANIN Minister van Wetenschapsbeleid, van de Oostkantons en van het Toerisme
21.01.1972 Th. LEFEVRE Staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid en Programmatie
17.06.1968 Th. LEFEVRE Minister van Politiek en Wetenschappelijke Programmatie
19.03.1966 P. VANDEN BOEYNANTS Eerste Minister belast met de Coördinatie van Wetenschapsbeleid
28.07.1965 P. HARMEL Eerste Minister belast met de Coördinatie van Wetenschapsbeleid 
25.04.1961 Th. LEFEVRE Eerste Minister belast met de Economische Coördinatie en van de Coördinatie van Wetenschapsbeleid

06.11.1958 C. MOUREAUX Minister van Openbaar Onderwijs
26.06.1958 M. VAN HEMELRIJCK Minister van Openbaar Onderwijs
23.04.1954 COLLARD Minister van Openbaar Onderwijs
08.06.1950 HARMEL Minister van Openbaar Onderwijs
11.08.1949 MUNDELEER Minister van Openbaar Onderwijs
20.03.1947 HUYSMANS Minister van Openbaar Onderwijs
31.03.1946 VOS Minister van Openbaar Onderwijs
13.03.1946 COLLARD Minister van Openbaar Onderwijs
12.02.1945 BUISSERET Minister van Openbaar Onderwijs
26.09.1944 DE LAVELEYE Minister van Openbaar Onderwijs

19.02.1942 DE VLEESCHAUWER Minister van Openbaar Onderwijs (Londen)
31.10.1940 PIERLOT Minister van Openbaar Onderwijs (Londen)
05.01.1940 SOUDAN Minister van Openbaar Onderwijs
16.04.1939 DUESBERG Minister van Openbaar Onderwijs
28.02.1939 BLANQUAERT Minister van Openbaar Onderwijs
15.05.1938 O. DIERCKX Minister van Openbaar Onderwijs
13.06.1936 J. HOSTE Minister van Openbaar Onderwijs
25.03.1935 F. BOVESSE Minister van Openbaar Onderwijs
20.11.1934 J. HIERNAUX Minister van Openbaar Onderwijs
12.06.1934 V. MAISTRIAU Minister van Openbaar Onderwijs
17.12.1932 M. LIPPENS Minister van Openbaar Onderwijs
22.10.1932 M. LIPPENS Minister van Wetenschappen en Kunsten
18.05.1931 P. PETITJEAN Minister van Wetenschappen en Kunsten
22.11.1927 M. VAUTHIER Minister van Wetenschappen en Kunsten

17.06.1925 C. HUYSMANS Minister van Wetenschappen en Kunsten
13.05.1925 L. THEODOR Minister van Wetenschappen en Kunsten
08.11.1922 P. NOLF Minister van Wetenschappen en Kunsten
16.10.1922 L. LECLERE Minister van Wetenschappen en Kunsten
16.12.1921 E. HUBERT Minister van Wetenschappen en Kunsten
24.10.1921 X. NEUJEAN (Interim) Minister van Wetenschappen en Kunsten
02.12.1919 J. DESTREE Minister van Wetenschappen en Kunsten
18.11.1919 L. DELACROIX (Interim) Minister van Wetenschappen en Kunsten
21.09.1919 Ch. de BROQUEVILLE (Interim) Minister van Wetenschappen en Kunsten
1918 A. HARMIGNIE Minister van Wetenschappen en Kunsten
1911 P. POULLET Minister van Wetenschappen en Kunsten
1910 F. SCHOLLAERT Minister van Wetenschappen en Kunsten
1907 E. DESCAMPS Minister van Wetenschappen en Kunsten
1899 J. DE TROOZ Minister van Binnenlandse Zaken en Wetenschappen en Kunsten
1895 F. SCHOLLAERT Minister van Binnenlandse Zaken en Wetenschappen en Kunsten

Over deze website

Uw privacy

© 2017 POD Wetenschapsbeleid